teisipäev, 30. august 2016

Missugune isa ei sooviks viia oma tütart kirikus altari ette?

Ma alati toon ära oma biograafiates, et mul on tütar Viktoria, kes on sündinud 1996 aastal. Viktoria ema Annaga olime vabaabielus 90 - aastatel. Olen oma tütre üle uhke, kuna ta on andekas ja ilus nagu tema vanaemagi, priimabaleriin Larissa Kaur (74). Tütar on praegu 20 - aastane ja tõesti on äravahetamiseni sarnane oma priimabaleriinist vanaemaga. Viktoria lõpetas gümnaasiumi ja tuntud tantsukooli (fotol).   
Iga kohtumine tütrega on olnud minu jaoks õnnelik aeg. Olin Viktoriaga pidevalt koos kuni ta sai 4 aastaseks. Meenub 2005. aasta, kui olin juba transiidipealinna Maardu abilinnapea ning linnas oli suur sügislaat. Laadakeskuses jalutades tulid vastu tütar Viktoria oma emaga. Tütar oli siis 9 aastane, minu jaoks oli see imeline moment. 
Mulle on väga olulised ka minu õepojad Daniel (31) ja Roland (29). Minu õde Katrin Kaur hukkus kahjuks Estonia parvlaeval 1994 aastal.
Nüüd on aeg minna edasi ning mul on nüüd jälle võimalus suhelda oma tütrega. Nagu iga isa teeks seda kooli lõpetamise puhul - kingisin tütrele kooli lõpetamise puhul briljantsõrmuse, pidasin isegi Eve Kiviga nõu selles asjas. Vaatasin just hiljuti kultusfilmi "Mamma Mia", Pierce Brosnani ja Meryl Streepiga peaosades, kus on süžee, et isa läheb oma lahkukasvanud tütre pulmadesse. Arvan, et see on natuke ka minu looga sarnane. Missugune isa ei sooviks viia oma tütart kirikus altari ette?