Esmaspäev, 19. märts 2012

Tallinna Linnavolikogu Korrakaitsekomisjon arutab süütegude ennetamise programmi

20. märtsil 2012.a. kutsub Tallinna Linnavolikogu Korrakaitsekomisjoni esimees Max Kaur kokku komisjoni korralise istungi, kus arutatakse pealinna süütegude ennetamise programmi.
Ettekandja, Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf (fotol) presenteerib "Süütegude ennetamise programmi Tallinnas aastateks 2011-2015“ täitmist 2011. aastal ning räägib 2012. aasta olulisematest probleemidest.
"Profülaktika on kuritegevuse vastase võitluse a ja o. Parem enneta, kui tegele tagajärjega. Tallinn peab tegutsema programmiliselt, et päästa meie noori langemast allakäiguspiraali, mis lõppeb vanglaga. Olen veendunud, et ka riik peaks energilisemalt finantseerima ennetustööd," tõdes Tallinna Linnavolikogu Korrakaitsekomisjoni esimees Max Kaur.
Tallinna Linnavolikogu Korrakaitsekomisjoni liikmete kooseisus on ka endine Eesti Vabariigi siseminister, Kaitsepolitseiameti rajaja Jüri Pihl. Korrakaitsekomisjoni liikmete hulgas on ka mõjukad kirikuringkondade esindajad, endised Riigikogu liikmed Erik Salumäe ja Avo Üprus, kes on IRL-i aukohtu esimees, Tallinna munitsipaalpolitsei juhtkond, Tallinna linnavalitsuse esindaja. Varasemalt on Linnavolikogu Korrakaitsekomisjoni esimeheks olnud legendaarne kriminaalpolitseinik, praegune Riigikogu liige Andres Anvelt.
Tallinna Linnavolikogu Korrakaitsekomisjoni korraline istung algab kell 16:00 Tallinna Linnavolikogu II korruse saalis, aadressil Vana-Viru 12, Tallinn.