Esmaspäev, 3. jaanuar 2011

Miki - Hiire aeg on läbi! Saabunud on kuninganna Kristiina aeg !

Ma pole pime vanamoor Vanda. Kuid kindlasti olen ma parem kui Mang. Mina ju kohvipaksu pealt ei ennusta... Ees ootab 2011 ning minu kass ajas aias just prisket jänest taga. Kõrvad pihku! Muutuste aeg ulub Tallinna lahel. Saabub sügis, siis näete - kõik on uus. Sest... Miki - Hiire aeg on läbi! Aitab tigedast närilisest, kes oma eidega muud ei osanud, kui Eesti maksumaksja rahakotti tühjendada! Saabunud on kuninganna Kristiina aeg! Meil on vaja presidendiks naist. Ilusat. Mõjukat. Otse Brüsselist.
Jah, sotsialistid on jälle valimisteks välja toonud oma Rosa Luxemburgi, jah jälle Marju Lauristini ning unistavad moodustada koalitsiooni Reformierakonnaga, kuid jõuab vaid kukk valimiste järgsel hommikul kolm korda kireda, kui selgub et Eesti presidendiks saab lõpuks ometi naine!
Jakunin ja Kallas avasid hiljuti kiirrongi Helsingi ning Sankt-Peterburgi vahel. Tähendab see ju seda, et ka Sankt Peterburgist Tallinna sõita on läbi Helsingi mugavam! Ausõna pole aru saanud, mida teeb Juku Parts? Me vajame presidenti, kes julgelt tuuseldab Laari töllmokad läbi! Me vajame tulemusi ja kohe!
Me vajame presidenti, kes kaevab tunneli Tallinnast Helsingisse, kes ehitab silla mandrilt Saaremaale. Head uut aastat Teile ja täitugu kõik Teie soovid!