neljapäev, 6. mai 2010

Konsulteerin unikaalset iPhone ja iPad netimängu

Konsulteerin Euroopa ühte juhtivamat, Eestis asuvat arvutimängude arendajat Fox3D Studios http://www.fox3d.com/, kes lähiajal valmistub välja laskma koostöös Apple`iga järgmise põlvkonna netimängu "Earth Rush" http://www.earthrushgame.com/. Netimängu autorid on kindlad, et mäng saab olema kättesaadav kõigile iPhone, iPod touch ja viimase arenguna Apple – IPad omanikele.

On suur au osaleda innovaatiliste projektides, mis hõlmavad kogu meie inimkonda. Olen veendunud, et arvutimängud on muutunud samasuguseks intelligentseks meelelahutuseks nagu male, kino või teater! Eriti hea meel on tõdeda, et just Eesti firma toodab esimese Eestis loodud ülemaailmse levikuga arvutimängu ja toodab just samas kohas, kus kunagi on sündinud esimene multifilm, Vanalinnas, Karja tänaval.
"Arvutimängude maailmas, et saavutada parimad tulemusi klientidele, kutsutakse reeglina konsultantideks avaliku elu tegelasi, sealhulgas ka poliitikute hulgast. Seda on eriti praktiseeritud USAs. Olen kindel, et meie unikaalne projekt on edukas mitte ainult USAs, vaid ka konservatiivses Euroopas ja Eestiski, " ütles Fox3D Studios asutaja hr. Den Fox.
Eestis, 2001.aastal asutatud Fox3D Studios on õnnestunud saada maailmas kuulsaks arvutimängude arendajana. Fox3D Studios on osalenud sellistes edukates projektides nagu Killzone 2, Fallout 3, Dragon Age: Origins, Matrix: Path of Neo. Fox3D Studios on koostöös selliste maailmanimega suurettevõtetega nagu Microsoft, Sony, Bethesda Softworks ja Electronic Arts.

Fox3D Studios "Earth Rush" mängu uus põlvkond tehakse kättesaadavaks kõigile nii tehniliselt kui ka sobivas hinnaklassis, see saab olema vaid 1 euro. Mängu saab osta ametlikult võrgupoes Apple - Apple Store.