Reede, 26. oktoober 2007

Kord saabub aeg, kus enda nime sidumine kasiinoga, muutub halvaks tooniks.

27.oktoobri õhtul korraldavad pealinna noored kasiinovastased aktsiooni Park Hotelli ees Olympic Casino sünnipäeva ürituse ajal. Noored kasiinovastased kavatsevad jagada kasiinovastast sümboolikat sõnumiga, et kasiinod kaoksid koolide ja elamute vahetus lähedusest.
Toetan noorte kasiinovastaste ettevõtmist ühiskonna kaitseks. Noored mõistavad seda, kui palju tragöödiat on toonud kasiinondus Eesti rahvale 14.aasta jooksul. Häbematus on rahvalt kavalusega väljapetetud raha eest korraldada pidu katku ajal.Usun, et kord saabub aeg, kus enda nime sidumine kasiinoga, nagu tsiviliseeritud maailmas kombeks, muutub halvaks tooniks.
Heameel on tõdeda, et kasiinovastase liikumine on tõusuteel, seda on asunud toetama nii vasakpoolsed kui ka parempoolsed, nii noored kui ka eakad, kõik inimesed olenemata rahvusest.

16.oktoobril toimus Tallinnas, Lasnamäel teine suur kasiinovastaste meeleavaldus Eestis ja Euroopa Liidus. Meeleavalduse korraldas käesoleva aasta alguses moodustatud kasiinovastane liikumine, kes on korraldanud mitmeid kasiinovastaseid aktsioone ning üleriigilisi kampaaniaid. Viimasel meeleavaldusel tõdeti, et kasiinovastastega on üllatuslikult liitunud ka ekspeaminister Mart Laar, kes nõuab kasiinode arvu vähendamist Eestis kaks korda ning rahandusminister Ivari Padar, kes isiklikus pöördumises tänas kasiinovastased hasartmängutemaatika jõulise tõstatamise eest.

18.07.2007.a. toimus Tallinnas esimene kasiinovastane meeleavaldus Eestis ja Euroopa Liidus suurima kasiinoketi Olympic Group peakontori ees. Meeleavaldusel tehti ettepanek kuulutada 18.juuli kasiinovastaseks päevaks. Tõsiselt on kaalumisel kasiinovastuseisulaiendamine ka teistesse Euroopa Liidu riikides, vastukajad Lätist, Leedust ja Poolast on positiivsed.