Kolmapäev, 6. mai 2009

Ilvese asemel Nõlvak?

Savisaar juba viitas keerulisele intriigile seoses Meie Eesti tapatalgutega. Toon ühe vihje lisaks. Kogu see talgujant on mõeldud valmistumiseks kohalikeks valimisteks. Et IRL ilmselt ei peaks liialt ise pappi kulutama, seda enam kui Kiisleri isand lahkelt riigi rahakotist eraldab.

Kuid siin on veel ka teine külg. Nimelt valivad Eesti presidenti, kui Riigikogu ei suuda omavahel kokkuleppida (aga pole kaks aastakümmeit järjest ju suutnud), taas jälle 2011 aastal omavalitsused. Need omavalitsused, kelle valimised on 2009 aasta sügisel. Siit koorubki välja uue füüreri idee. Miks mitte rahvakauge Ilvese asemel näiteks seesama keskharidusega Nõlvak?

Tal ju kõik olemas - lühike siilisoeng, sõnavara milles vähemalt 500 sõna, lihtsad lahendused. No mäletate: pätile palka, politseile malka. Ilmselt haistas seda intriigi viimasel hetkel Ilves isegi ja süüdistas järsku Nõlvakut vastandumises võimudele.

Eks Ilvesel oli päris lõpus hea parastada. Rahvarinne 2 ju ebaõnnestus! Savisaar sai 1988 aastal Lauluväljaku kokku 300000 eestlast. Michael Jackson tõmbas 1997 aastal kokku 100000 inimest. Nõlvak keeras kanni 30 miljonit krooni! Ja sai kokku tuhatkond vanamutti!
Ah te ahnepäitsad! Jaganuks te selle raha mutide vahel ära, oleks nad kaks kuud Kanaaridel saanud peesitsema.

Nüüd aga sõidavad Kanaaridele vanaeitede asemel hoopis Kübar Ohvriliga! Ja lasevad lõbusalt vilet. Jälle sai koos lüpsja Raineriga riiki ja rahvast lüpstud! Jääb veel lisada, et Lenin lüpsis rahvast tasuta.